Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie będzie pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich? Tak ma wyglądać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 marca 2018 r. o 13:11 Powrót do artykułu
"Przez ostatnie osiem lat" Kaczyński nawijał ciemnocie na uszy makaron,że wyjaśni sprawę katastrofy smoleńskiej,a teraz przez następne osiem w każdym mieście i wsi będzie stawiał "pomniczki miesięczniczki" i zamiast jednej będziemy mieli kilkanaście tysięcy miesięczniczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się na budowę kolejnego pomnika, tym bardziej w Lublinie. Nie i koniec!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://warszawa.onet.pl/jest-zielone-swiatlo-dla-budowy-pomnika-lecha-kaczynskiego-w-warszawie/51tcw71 kiedyś za władysław gomułki było „tysiąca szkół na tysiąclecie państwa polskiego” ,a teraz za kaczyńskiego będziemy mieli "tysiąc pomników na 10-lecie rządów pis".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając kwestie polityczne, od kiedy to plastyk - amator odpowiada za wystrój centrum dużego miasta? Już jedna ambitna amatorka zafundowała nam pomarańczowo-brązową maszkarę. Szanując osobowe ambicje radnej, niech sobie ustawi taki twór na swojej działce, a miasto wypełniajmy obiektywnie estetycznymi rozwiązaniami. Bartosz Wróblewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdecydowanie przeciw !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę tego pomnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwny pomnikowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy radni z VI okręgu wyborczego, którykolwiek z was zagłosuję za tym pomysłem, mojego głosu nie dostanie w nadchodzących wyborach. Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech se pajac e postawią NA BALKONACHU PIEPRZONE PISGŁUPKI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za. Siądzie się koło tego pana na ławce, walnie po małpeczce a jak przyjdą smutni panowie, to powiem aby legitymowanie zaczęli od niego. A jak się uprą to poproszę aby mi wypisali że spożywałem z jakimś tam prezydentem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już wszystkich porąbało z tymi Kaczyńskimi... Co on takiego wielkiego dla tego kraju zrobił ,że spoczął na Wawelu a teraz pomniki w każdym mieście jak jakiemuś cesarzowi stawiają co za powalony naród!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jak Lenin, Stalin, dzierzynski, bierut? Zasługi są takie same i kult jednostki taki sam sie należy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Radny Nowak, temat finansowania jest określony w projekcie uchwały. POMNIK NIE BĘDZIE FINANSOWANY Z PIENIĘDZY PUBLICZNYCH!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba oczywiście bardziej pamiętać i wysławiać niż naszego Papierza JP2:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Pomijając kwestie polityczne, od kiedy to plastyk - amator odpowiada za wystrój centrum dużego miasta? Już jedna ambitna amatorka zafundowała nam pomarańczowo-brązową maszkarę. Szanując osobowe ambicje radnej, niech sobie ustawi taki twór na swojej działce, a miasto wypełniajmy obiektywnie estetycznymi rozwiązaniami. Bartosz Wróblewski
 Popieram, bardzo mądra wypowiedź. Jakaś tam Suchanowska z chorym pomysłem ma uszczęśliwiać całe miasto i przybyszów? Toż baba chciała zaistnieć politycznie i wymyśliła knota. A pisiaki kupują każdy chłam i badziewie, które jest ozdobione ich "kluczem". Chore! I działa odwrotnie, przeciw parze prezydenckiej, bo ich działanie naraża tych zmarłych na odium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jeden pomnik na cały Lublin? To wstyd,należy postawić na każdym rogu ulic, a co nie należy się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
undefined napisał:
pomijając kwestie polityczne, od kiedy to plastyk - amator odpowiada za wystrój centrum dużego miasta? już jedna ambitna amatorka zafundowała nam pomarańczowo-brązową maszkarę. szanując osobowe ambicje radnej, niech sobie ustawi taki twór na swojej działce, a miasto wypełniajmy obiektywnie estetycznymi rozwiązaniami. bartosz wróblewski
popieram, bardzo mądra wypowiedź. jakaś tam suchanowska z chorym pomysłem ma uszczęśliwiać całe miasto i przybyszów? toż baba chciała zaistnieć politycznie i wymyśliła knota. a pisiaki kupują każdy chłam i badziewie, które jest ozdobione ich "kluczem". chore! i działa odwrotnie, przeciw parze prezydenckiej, bo ich działanie naraża tych zmarłych na odium.
 "racja". w warszawie pracowało poważne jury - efekt : "pomnik smoleński niczym schody z „tytusa”. " - ***s://***fakt.pl/wydarzenia/polityka/jacek-sasin-o-budowie-pomnika-smolenskiego/vzzf699
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński wsadził całą wyższą generalicję do jednego samolotu (nikt tak nie robi choćby z powodu złośliwości rzeczy martwych) i wysłał wraz z sobą do kraju, który sam określał jako wrogi. Czy to jest wzór do naśladowania dla innych ? Jeśli takim ludziom stawia się pomniki to niedziwota, że działania naszego rządu są często dalekie od chłodnego przemyślenia i wyliczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalny... Zabrakło w Lublinie artystów. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytam się jakim prawem??? Ja się nie zgadzam na żaden pomnik przy CK jeżeli mój sprzeciw nie zostanie zaakceptowany sprawa bedzię zgłoszona do Prokuratury w Lublinie na klub PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...